PL EN

Warsztat: “Wszystko, co musisz wiedzieć o biznesie muzycznym w Portugalii” - MC&S Lab

W najbliższy poniedziałek 10 stycznia o godzinie 15:00 CET Nuno Saraiva poprowadzi webinarium „Wszystko, co musisz wiedzieć o biznesie muzycznym w Portugalii”.

Podczas warsztatów - Nuno Saraiva -doświadczony profesjonalista, który pracował na wielu różnych poziomach branży muzycznej, przekaże Wam kompleksową wiedzę o portugalskim przemyśle muzycznym w pigułce.

Zarejestrowani użytkownicy będą mogli również skorzystać z 3 indywidualnych sesji mentoringowych z Nuno.

Wydarzenie odbędzie się na ZOOM, a udział wymaga rejestracji.

Link do rejestracji:

 https://form.typeform.com/to/cWrVq5vB


Mając ponad 20-letnie doświadczenie w branży muzycznej w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Portugalii, Nuno Saraiva jest dyrektorem wykonawczym biura eksportowego WHY Portugal, założonego w 2016 roku.

Saraiva jest również współzałożycielem pierwszej profesjonalnej portugalskiej konferencji branży muzycznej połączonej z festiwalem showcase’owym Westway LAB, której pierwsza edycja odbyła się w 2014 roku. Nuno Saraiva jest także prezesem założycielem AMAEI, Portugalskiego Stowarzyszenia Niezależnego Handlu, założonego w 2012 roku.

Jest członkiem zarządu IMPALA, Europejskiego Stowarzyszenia Firm Muzycznych w Brukseli; a także Członkiem Zarządu EMEE – European Music Exporters Exchange, reprezentując w tej organizacji WHY Portugal.

--------------------

Warsztaty są częścią programu MC&S LAB finansowanego w ramach programu Music Moves Europe:

http://www.musicexportpoland.org/mcs-lab

--------------------

https://scl-agency.com

https://www.linkedin.com/in/nunosaraivalisbon/