PL EN

Warsztat: “How to network effectively and build global, long-lasting relationships in the music industry” - MC&S Lab

MC&S Lab przedstawia: „How to network effectively and build global, long-lasting relationships in the music industry” – warsztaty, podczas których Géraldine Zanaska, z wiodącej firmy konsultingowej zajmującej się biznesem muzycznym, Compass Music, przedstawi wprowadzenie i praktyczne wskazówki ułatwiające poruszanie się po networkingu, zarówno twarzą w twarz, jak i online.

90 minutowe warsztaty odbędą się w piątek 30 lipca o godzinie 11:00 CEST.

Dobre umiejętności budowania relacji są ważne dla każdego, a branża muzyczna nie jest wyjątkiem. W sektorze, który jest szczególnie konkurencyjny i gdzie znajomość właściwych ludzi często otwiera wiele drzwi, zarówno dla artystów, jak i menadżerów, ważne jest ciągłe budowanie i utrzymywanie wysokiej jakości sieci kontaktów i współpracowników. Ale czy niepisane zasady networkingu są takie same na całym świecie? A jak postępować jako introwertyk? Na ile wydarzeń musisz się udać, aby osiągnąć swój cel? I jak możesz nawiązać kontakt z ludźmi teraz, gdy większość możliwości spotkań twarzą w twarz jest odwołana? Podczas tego warsztatu uczestnicy otrzymają kluczowe wskazówki, aby zrozumieć, czym jest networking, jak podejść do ludzi z różnych kultur i środowisk z sektora muzycznego oraz jak budować trwałe relacje. Ta sesja ma charakter interaktywny, podczas której uczestnicy mają wziąć udział w kilku praktycznych ćwiczeniach. Będą również mieli możliwość otrzymania „audytu” swoich dotychczasowych technik.

Zarejestrowani użytkownicy będą mogli również skorzystać z 3 indywidualnych sesji mentoringowych z Géraldine po warsztatach.

Wydarzenie odbędzie się na ZOOM, udział wymaga rejestracji.


Link do rejestracji:

https://biuro970071.typeform.com/to/eiQW90av--------------------
Warsztaty są częścią programu MC&S LAB finansowanego przez Music Moves Europe: http://www.musicexportpoland.org/mcs-lab 

--------------------

O wykładowcy:
Pochodząca z Paryża Géraldine Zanaska ma 10-letnie doświadczenie w branży muzycznej. Po zdobyciu tytułu magistra zarządzania biznesem muzycznym na londyńskim University of Westminster i uruchomieniu Compass Music, Géraldine pracowała dla niezależnej wytwórni płytowej, klubu muzycznego, promotora muzyki na żywo, instytucji kulturalnej i francuskiego biura eksportu muzyki. Kiedy nie pracuje z klientami ani nie pływa po kanałach na swojej wąskiej łodzi, często można ją spotkać z gościnnymi wykładami, prowadzeniem warsztatów i mentoringiem dla młodych profesjonalistów rozpoczynających działalność w branży muzycznej. Prowadziła warsztaty lub przemawiała m. in. na: Babel Med (FR), by:Larm (NO), The Great Escape (UK), I Like Networking (UK), Initiative Pop (DE), Institut Français (DK), Les Formations d „Issoudun (FR), Pitchfork Music Festival (FR), PRS Foundation (UK), Reeperbahn festival (DE), Sonic Visions (LU), Sup de Pub (FR), Trans Musicales (FR), Where's The Music (SE) , Szerokie dni (Wielka Brytania). Obecne powiązania: członek zarządu Le Mila (FR); Mentor dla I Like Networking (Wielka Brytania); Członek Music Tech France, MMF UK, BPI, She Said So, Women In CTRL; Keychange i Music Declares Emergency.