PL EN

Warsztat: “All you need to know about the music business in Poland” - MC&S Lab

4 czerwca o godz. 11:00 CEST Piotr Kabaj poprowadzi warsztaty: „Wszystko, co musisz wiedzieć o biznesie muzycznym w Polsce”.

 W ramach tego warsztatu, Piotr Kabaj, jako doświadczony na wielu różnych płaszczyznach branży muzycznej profesjonalista, zaserwuje Wam kompleksową dawkę wiedzy o polskim przemyśle muzycznym w pigułce.

Zarejestrowani użytkownicy będą mogli ponadto skorzystać z 3 indywidualnych sesji mentorskich z Piotem Kabajem.

O prowadzącym:

Piotr Kabaj, obecnie Prezes Zarządu Closer Music Production & Publishing, swoją karierę zawodową rozpoczął w 1987 roku jako doradca Prezesa Rady Ministrów w Konsultacyjnej Radzie Gospodarczej. Od tego czasu do dziś aktywnie uczestniczy w budowaniu nowoczesnego przemysłu muzycznego w Polsce i za granicą. W latach 1990-1995 był współzałożycielem i kierował firmą Pomaton Music Company, w latach 1995-2013 pełnił funkcję Prezesa i Dyrektora Zarządzającego EMI Music Poland, a od 2008 do 2013 pełnił dodatkowo funkcję CEO EMI Music Eastern Europe. Kiedy Warner Music Group przejmował część biznesów EMI Music, w latach 2013-2019 był prezesem i dyrektorem zarządzającym Warner Music Poland oraz CEO Warner Music Eastern Europe. Od sierpnia 2019 jest współzałożycielem i CEO Closer Music.
W 1991 roku był współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Przemysłu Fonograficznego, w którym w latach 1991-2009 pełnił również funkcję Wiceprezesa Zarządu. Wielokrotnie lobbował w polskim i europejskim parlamencie w zakresie prawa autorskiego. Od lipca 2019 roku jest członkiem zarządu Fundacji Music Export Poland. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii.

Wydarzenie odbędzie się na platformie ZOOM, obowiązują zapisy.

Link do rejestracji:
https://biuro970071.typeform.com/to/ZfN7Bit2

--------------------
Warsztaty są częścią programu MC&S LAB finansowanego przez Music Moves Europe:
http://www.musicexportpoland.org/mcs-lab
--------------------