PL EN

Spotlight on Poland na ENJOY JAZZ 2019

Music Export Poland oraz Enjoy Jazz ogłaszają nabór dla artystów/zespołów zainteresowanych uczestnictwem w koncertach showcase’owych, które odbędą się w dniach 7–9 listopada 2019 roku w Mannheim w ramach ‘Spotlight on Poland”. Wydarzenie jest otwarte dla artystów nie tylko jazzowych, ale także takich, dla których jazz jest punktem wyjścia do dalszych poszukiwań.


Enjoy Jazz Festival to największy festiwal jazzowy w Niemczech. Co roku, już od ponad 20 lat, przyciąga tysiące fanów muzyki, a także profesjonalistów z branży muzycznej, zarówno niemieckiej, jak i międzynarodowej. Trwający przez niemal sześć tygodni festiwal prezentuje zarówno największe światowe gwiazdy muzyki jazzowej, ale także młode obiecujące zespoły.

W ramach wydarzenia organizatorzy zapewniają:

Pełną obsługę techniczną zgodnie z przesłanymi riderami, w trakcie koncertu w klubie Alte Feurewache w Mannheim; Transport do Mannheim; Zakwaterowanie (trzy noce w pokojach dwu i trzyosobowych); Spotkanie networkingowe w ramach którego artyści będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami niemieckiej, ale także światowej branży muzycznej; Dwa dni szkolenia w prestiżowej Popakademie z zakresu biznesu muzycznego (szczegółowy program warsztatów zostanie ustalony na podstawie potrzeb wyselekcjonowanych artystów); Spotkania B2B z przedstawicielami niemieckiej branży muzycznej (organizatorzy festiwali, agenci, przedstawiciele wytwórni muzycznych).


Szczegółowe informacje dotyczące naboru, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są w zakładce "Nabory".