PL EN

Ruszył nabór do projektu mentorskiego Outbreakers’ Lab

Music Export Poland zachęca do wzięcia udziału w naborze do projektu Outbreakers' Lab przeznaczonego dla twórców z przynajmniej jednym wydanym albumem. Projekt organizowany jest przez HOTS - Hungarian Oncoming Tunes. W tym roku, w zamku Szigliget nad Balatonem, odbędzie się jego 3-cia edycja.


OUTBREAKERSLAB

Czy masz ochotę spędzić 3 dni z ekspertami międzynarodowej branży muzycznej i artystami z całej Europy, aby opracować strategię rozwoju kariery na rodzimym i zagranicznym rynku?

Outbreakers’Lab, projekt mentoringowy organizowany przez HOTs (Hungarian Oncoming Tunes) właśnie otworzył nabór na 3-cią edycję projektu, który odbędzie się pod koniec sierpnia w zamku Szigliget nad Balatonem. Do aplikowania zaproszone są zarówno zespoły, jak i projekty solowe. Udział w projekcie jest bezpłatny. Jedyna inwestycja po stronie artystów to transport do Budapesztu.

Outbreakers’Lab skierowany jest do twórców, którzy, mając już doświadczenie w branży (min. 1 wydany album), poszukują profesjonalnego wsparcia do zaplanowania kolejnych etapów rozwoju na rynku muzycznym. Przez 3 dni uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w indywidualnych sesjach z mentorami, warsztatach i panelach na świeżym powietrzu, aby zastanowić się nad strategią swojego dalszego rozwoju.

Outbreakers’Lab to unikatowy projekt w regionie, który stawia na rozwój kompetencji, pogłębianie świadomości o mechanizmach działania branży muzycznej, wymianę doświadczeń i inspiracji związanych z rozwojem potencjału na europejskich rynkach muzycznych i budowanie relacji pomiędzy artystami.

W ciągu ostatnich dwóch edycji Outbreakers’Lab odwiedzili tacy eksperci jak Daryl Bamonte (UK, Schubert Music), Rod Jones (UK, Post-Electric Studio), Ville Leppanen (UK, The Animal Farm), Katia Giampaolo (IT, Europavox, Estragon), Andraz Kajzer (SI, MENT) or Julia Scherz (AT, Ink Music), Andries van Wieren (3S Music, Netherlands) oraz Magda Chołyst (Pracownia Artist in Bloom, PL). Pracownia Artist in Bloom, polski projekt edukacyjny zajmujący się rozwojem kompetencji w branży muzycznej, jest strategicznym partnerem Outbreakers’Lab, odpowiadającym za program wydarzenia i procesy rozwojowe twórców.

 

Nabór do projektu do 15 marca, więcej informacji na platformie Gigmit:

https://www.gigmit.com/gigs/outbreakers-lab-2019-no-gig-misc-in-szigliget-15935