PL EN

Nabór na warsztat "Music Marketing On A Budget"

Music Export Poland zaprasza członków STOART - Związek Artystów Wykonawców na warsztat „Music Marketing On A Budget”, który odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenie Autorów ZAiKS przy ulicy Hipotecznej 2 w Warszawie w dniu 15 grudnia w godzinach 12–14.

Celem warsztatu jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności pozwalające na wdrożenie pozornie prostych, ale niezwykle skutecznych aktywacji marketingowych bez wydawania tysięcy złotych.

W trakcie warsztatu poruszymy następujące zagadnienia:
• planowanie kampanii
• tworzenie kontentu
• social media management
• direct-to-fan
• angażowanie obecnych odbiorców
• targetowanie nowych odbiorców
• playlisty & prasa

Na przykładach zarówno debiutujących jak i znanych na całym świecie artystów pokażemy, że świetna kampania marketingowa nie zawsze wymaga dużych pieniędzy.

Prowadzącym wykład jest Magda Jedrzejewska (Music Ally), specjalistka w dziedzinie marketingu muzycznego i innowacji. Ukończyła studia licencjackie w dziedzinie Music Business na University of South Wales w Cardiff oraz magisterium z Global Entertainment and Music Business w Berklee College of Music w Walencji. Wcześniej pracowała jako Digital Marketing Manager w Independent Digital, nadzorując kampanie digitalowe dla polskich i międzynarodowych artystów. W swojej obecnej roli w Music Ally łączy swoją pasję do marketingu i edukacji, przekazując wgląd w nowoczesne strategie marketingu cyfrowego dla artystów, menedżerów i wytwórni.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego tutaj: https://form.typeform.com/to/eqwjs1dg

Na aplikacje czekamy do 08 grudnia 2023. Do udziału zakwalifikowanych zostanie 18 osób, które najlepiej umotywują chęć udziału w warsztacie. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 10 grudnia na Facebook i stronie MExP.